סיפורי סקס

איפה נוכל סושי בניו יורק

מבקרים בניו יורק? מחכים לכם הרבה בילויים ואטרקציות. ניו יורק היא עיר קוסמופוליטית, ויש בה מהגרים רבים מכל מדינות העולם. מה שיוצר את האופי המיוחד של העיר, וגם את ריבוי המאכלים. ניתן למצוא כאן הכל – מאוכל מזרח תיכוני, דרך אוכל הודי, סיני, איטלקי או כל דבר שמתחשק לכם. ואם הערב בא לכם סושי, להלן כמה המלצות:

אם אתם מחפשים את הסושי הטוב ביותר בניו יורק, אז אתה לא יכול להשתבש עם סושי Sukiyabashi Jiro. מסעדה זו בעלת שלושה כוכבי מישלן, הממוקמת ברובע גינזה (Ginza) בטוקיו, נחשבת בעיני רבים למסעדת הסושי הטובה בעולם. המסעדה נמצאת בבעלותו ובניהולו של מאסטר סושי שף ג'ירו אונו, שעומד בראשה כבר למעלה מ-40 שנה ונחשב לאחד משפי הסושי הגדולים בעולם.

מסעדת Sushi Sukiyabashi Jiro זכתה למוניטין המפורסם שלה בכך שהיא מספקת לאורחים את הסושי הטרי ביותר היישר משוק הדגים Tsukiji. מנת הדגל של המסעדה היא אבורי-זושי, סושי צרוב להבה שמושרה ברוטב סויה ומוגש עם בצל ירוק וביצי דגים.

האווירה בסושי סוקיאבאשי ג'ירו היא אווירה של אלגנטיות ומסורת, עם אווירה מכבדת ומכבדת בהתאם. מצופה מהאורחים לשמור על הכללים וכללי ההתנהגות של המסעדה, שאינם כוללים רעשי שיחה או צילום.

החוויה בסושי סוקיאבאשי ג'ירו היא אחד הקולינרים הייחודיים ביותר בעולם, והמיומנות והמומחיות חסרת התקדים של השפים הופכים אותה לשווה כל אגורה. אתה יכול להיות בטוח כי הארוחה שלך יהיה מעולה ובלתי נשכח.

בקיצור בניו יורק יש הכל. הדבר היחידי שלא תמצאו זו הגישה הנעימה של נערות ליווי ברמת גן. את זה תמצאו רק בארץ.