סיפורי סקס

האם מכונית יוקרה תסייע לך להשכיב בחורות

לעתים קרובות אומרים כי בעלות על מכונית יקרה ייתן לך יתרון כשמדובר מקבל הנחת. אמנם ייתכן שיש קורלציה במקרים מסוימים, אך חשוב להבין כי מכונית יקרה אינה מובטחת "פנימה" כשמדובר בעולם ההיכרויות והסקס המזדמן.

בתור התחלה, הרעיון לקנות מכונית נוצצת במאמץ לפנות למין השני נראה קצת נואש. אף אחד לא אוהב שרודפים אחריו מתוך חוסר ביטחון, אז עדיף לעבוד על האישיות שלך ולא על המכונית שלך אם אתה רוצה להגדיל את הסיכויים שלך למצוא הצלחה בעולם ההיכרויות.

שנית, האנשים שסביר להניח שתמשוך עם מכונית יקרה הם אלה שמתעניינים יותר בנכסים החומריים שלך מאשר בשנינות ובקסם שלך. בעוד שאתה עשוי להרגיש את הדחף לחיות אורח חיים מפואר, הוצאות מעבר לאמצעים שלך כדי להרשים אחרים עלול להשאיר אותך מרגיש ריק ולא מסופק בטווח הארוך.

לבסוף, ללא קשר למכונית בה אתה נוהג, האיכות והעומק של מערכות היחסים שלך עם כל מי שתפגוש ישפיעו הרבה יותר על ההצלחה הכוללת שלך עם המין השני. זה לוקח יותר מאשר מכונית כדי לבנות קשר חזק, ולכן חשוב להתמקד בחידוד הכריזמה שלך ואת כישורי התקשורת אם אתה רוצה לעשות רושם מתמשך.

לסיכום, בעלות על רכב יקר עשויה לתת לכם יתרון בכל הנוגע למשיכת המין השני, אך זכרו כי ההיבט החשוב ביותר בכל מערכת יחסים הוא אופיו של האדם. אם אתם מחפשים אהבה מתמשכת, שאפו להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם מבלי להסתמך יותר מדי על רכוש חומרי.

לדעתנו השקעה במכונית יוקרה בשביל להרשים בחורות ולמצוא זיונים היא דבר מטופש. סביר להניח שהבחורה תחשוב שיש לכם זין קטן… פשוט תשמרו את הכסף עבור דירות דיסקרטיות בחיפה, שם תמצאו את הבחורות הכי טובות. ההנאה גדולה, האיכות עולמית והעלות עממית.