סיפורי סקס

חיי לילה בסן פרנסיסקו: המקום שבו מועדונים מפורסמים בעולם מתנגשים עם נקודות חמות היסטוריות

כשמגיע הזמן להשתחרר ולבלות לילה נהדר, מעט ערים בעולם יכולות לנצח את חיי הלילה של סן פרנסיסקו. בין אם אתם בעניין של סטים של דיג'ייז מהשורה הראשונה, מופעי דראג אינטימיים או סיבוב פאבים היסטורי, תמצאו משהו ייחודי ומרגש כמעט בכל פינה.

כאשר רוב האנשים חושבים על חיי הלילה של סן פרנסיסקו, הדבר הראשון שבדרך כלל עולה בראש הוא סצנת המועדונים המפורסמת בעולם. לאורך רובע סאות' אוף מרקט (South of Market) המפורסם של העיר, תמצאו רחבות ריקודים פועמות ומוארות ניאון מלאות במקומיים ובמטיילים כאחד, כולם מחפשים להפיק את המרב מהאווירה של העיר הגדולה. מקומות כגון 1015 פולסום (1015 Folsom) ופארק האוכל סומה סטריט (SOMA Streat Food Park) של מרקט סטריט (Market Street) הם אתרי חובה, ומציעים תקליטנים חיים, ערבי נושא פרועים ומשקאות במחירים סבירים. אם אתם מרגישים הרפתקנים, Great American Music Hall ההיסטורי הוא עוד מקום נהדר להתעדכן בו עבור העולים החדשים ביותר ביקום הדיג'יי.

כמובן, העיר סן פרנסיסקו היא גם ביתם של כמה מועדוני מועדונים אינטימיים ואלטרנטיביים ששווים את הביקור. מקומות מענגים כגון Stud ו- Oasis הם ביקורי חובה אם אתם מחפשים לחקור את סצנות הדראג והבורלסק המחתרתי של העיר. מועדונים אחרים, כמו מועדון החתול וטרקלין DNA, מספקים הזדמנויות דומות לאמיצים מספיק כדי לסטות מהמסלול המוכר.

לבסוף, שום סיור בחיי הלילה של סן פרנסיסקו לא יהיה שלם באמת בלי סיבוב בפאבים. למרות שהעיר לא בהכרח ידועה במגוון העצום של ברים ופאבים, עדיין תוכלו למצוא כמה נקודות חתימה. טרקלין Gold Dust המפורסם והשדרה ה-32 של אירלנד בהחלט אמורים להיכנס לרשימה, ולאפשר לכם לקחת הצידה את התרבות הקלאסית של סן פרנסיסקו.

בסך הכל, בחיי הלילה של סן פרנסיסקו יש משהו לכל סוג של אדם. ממועדונים מפורסמים בעולם ועד למקומות ייחודיים וייחודיים, יש משהו בחוץ שיתאים כמעט לכל טעם. למרות שהעיר אינה ידועה כיעד מועדונים מרכזי, תמיד יש הרבה לילות בעיר ליד המפרץ שבטוח יעמדו בציפיות.

ואם אתם במילואים ולא רואים מתי תסעו לבלות בסן פרנסיסקו, בינתיים יש דירות דיסקרטיות בתל אביב