סיפורי סקס

כאשר אין לך בת לוויה לאירוע החברה

מקובל מאוד בחברות הייטק וחברות פיננסיות לקיים אירועי חברה בהם מזמינים את כל העובדים. כאשר אתה מוצא את עצמך ללא מלווה לאירוע חברה, זה יכול להיראות כמו משימה מרתיעה ומכריעה. אבל אל חשש, יש כמה טיפים פשוטים שיעזרו להפוך את החוויה להרבה יותר מהנה.

בראש ובראשונה, זכרו שאתם שם כדי ליצור קשרים ולבנות מערכות יחסים. הציגו את עצמכם לכמה שיותר אנשים, ושמרו כרטיס ביקור בהישג יד כדי להחליף אותו עם מי שאתם משוחחים איתו. גם כאשר אנשים מלווים בבת זוג, השיחות נוטות להתמקד באדם אחד. אז הקפד לנצל כל הזדמנות לפתח מערכות יחסים עם עמיתים שלך.

שנית, השתמשו באירוע זה כדי לתרגל את כישורי הסמול טוק והשיחה שלכם. זוהי הזדמנות מצוינת לחדד מיומנויות אלה שיהיו שימושיות בכל סביבה עסקית. התרכזו בלהישאר חיוביים והקפידו להקשיב ולחשוב לפני שאתם מדברים. שאילת שאלות פתוחות יכולה ליצור תגובות משמעותיות יותר ולעזור ליצור קשרים אמיתיים.

שלישית, ודא שיש לך תוכנית לערב. גם אם אתם ללא בת לוויה, הערב לא חייב להיות משעמם. יש רעיונות למשקאות לאחר ארוחת הערב או לפעילות סמוכה שתוכלו להעלות לקבוצה. לאחר רעיון של מה לעשות בראש ייתן לך תחושה של ביטחון ויציע כי אתה סוג של אדם שאנשים היו רוצים להיות בסביבה.

לבסוף, אל תשכחו ליהנות. גם אם האירוע עוסק בנטוורקינג עסקי, המפתח הוא ליהנות תוך כדי מקצועיות. להיות נגיש ובעל אנרגיה חיובית יקל עליכם ליצור קשרים.

לסיכום, השתתפות באירוע חברה ללא מלווה לא חייבת להיות מרתיעה. הקפד לנצל את ההזדמנות כדי ליצור קשרים, לתרגל את כישורי הסמול טוק והשיחה שלך, לבוא עם תוכנית לערב, והכי חשוב, ליהנות. באופן טבעי, אפשר גם לבלות עם נערות ליווי בבת ים, כלומר להזמין אותן להתלוות אליכם אל האירוע. אלו הן בנות לוויה מכובדות הרגילות להתלוות לאנשי עסקים במגוון אירועים.