סיפורי סקס

כל מה שאת צריכה לדעת על שתלי סיליקון בחזה

אם את שוקלת לקבל שתלים בחזה, ייתכן שיהיו לך הרבה שאלות לגבי איך נראה התהליך, תקופת ההחלמה שלך והסיכונים הפוטנציאליים. חשוב להבין את כל היבטי ההליך לפני שאתם מתחייבים אליו, כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת האם זו הבחירה הנכונה עבורכם או לא. שתלי חזה הם הליכים כירורגיים שנועדו לשפר את גודל וצורת השדיים שלך. הם עשויים סיליקון או מלוחים ומוחדרים מעל או מתחת לשריר החזה. ההליך בדרך כלל לוקח שעה עד שעתיים, ואתה יכול בדרך כלל ללכת הביתה באותו יום.

תקופת ההחלמה של שתלי חזה משתנה מאדם לאדם אך בדרך כלל אורכת מספר שבועות. חשוב לעקוב אחר הוראות המנתח לטיפול לאחר הניתוח, הכולל בדרך כלל מנוחה, תרופות ולבישת בגד תומך.

חשוב גם להבין את הסיכונים הפוטנציאליים של ההליך. המנתח שלך צריך לדון איתך בסיכונים לפני ההליך, אך חלק מהנפוצים ביותר כוללים זיהום, דימום, צלקות וא-סימטריה. חשוב להבין את הסיכונים הפוטנציאליים ולהחליט אם הם מקובלים עליך לפני קבלת ההחלטה הסופית.

שתלי חזה הם התחייבות גדולה ויש לשקול זאת בזהירות לפני ביצוע ההליך. חשוב לחקור את היתרונות והחסרונות, לדבר עם המנתח שלך ולקבל החלטה מושכלת לגבי מה הכי טוב בשבילך. 

כדאי גם לשאול גברים מה הם חושבים על שתלים בחזה. או לשאול נשים בעלות שתלים בחזה, כיצד הגברים מגיבים לשתלים. על פי הסיפורים של נערות ליווי בצפון, ידוע כי גברים מתחרמנים מחזה גדול, לכן סביר להניח שבעלך ישמח אם תבצעי הגדלת חזה.