סיפורי סקס

מה לעשות כאשר הילדים שלכם תופסים אתכם מזדיינים

כאשר הילדים שלך נכנסים אליך מקיים יחסי מין, זה יכול להיות מצב מביך ולא נוח עבור כל המעורבים. זה יכול להיות אפילו יותר מאתגר כאשר אתה נתפס לא מוכן ואין לך תוכנית פעולה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנווט במצב.

1. קחו נשימה עמוקה

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לקחת נשימה עמוקה. סביר להניח שילדיכם נמצאים בהלם מההבנה הפתאומית של מה שראו זה עתה. תנו לעצמכם רגע לאסוף את מחשבותיכם ולהתכונן לשיחה שלפניכם.

2. פתחו את השיחה

לאחר שנרגעתם מעט, חשוב לפתוח את השיחה עם ילדיכם. התחילו בנקיטת גישה מכבדת אך כנה כדי להסביר את מה שהם ראו זה עתה. הסבירו להם שזה משהו שמבוגרים עושים כשהם אוהבים אחד את השני ושזה פרטי ומיוחד. חשוב גם להזכיר להם לשמור על פרטיות המידע הזה.

3. ענו על שאלות

אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לילדיכם להבין את המצב היא לענות על שאלותיהם. בהתאם לגיל ילדכם, ייתכן שאין לו את ההקשר למה שהוא ראה זה עתה. קחו את הזמן להסביר להם את זה בצורה שמתאימה לגילם.

4. אפשרו רגשות

ילדיכם עשויים להרגיש נבוכים, מפוחדים או מבולבלים. אפשרו להם להביע את רגשותיהם והזכירו להם שזה בסדר להרגיש כמוהם. חשוב גם להרגיע אותם ששום דבר רע לא קרה.

5. הרגיעו אותם

אחד הדברים החשובים ביותר לעשות הוא להרגיע את ילדיכם שאתם עדיין אוהבים אותם. תן להם לדעת כי האירוע לא ישפיע על מערכת היחסים שלך או איך אתה מרגיש כלפיהם.

כשהילדים שלכם רואים אתכם מקיימים יחסי מין, חשוב להישאר רגועים ולקחת את הזמן לדבר בפתיחות על המצב. היו פתוחים, כנים ומרגיעים והזכירו להם שמדובר במעשה של אהבה. עם הגישה הנכונה, הילדים שלך יכולים ללמוד ולהרגיש בנוח לדבר על זה בעתיד. זכרו כי גם הילדים שלכם הם יצורים מיניים בדיוק כמוכם. אולי הם עדיין לא הגיעו לגיל, אבל בסופו של דבר גם הם ימצאו את עצמם עושים את אותם הדברים כמו בילוי עם נערות ליווי בתל אביב