סיפורי סקס

תרופות ביתיות לכאבי ראש

אם אתה כמו רוב האנשים, אתה מכיר היטב את הכאב של כאב ראש. בין אם מדובר בכאב פועם עמום או בתחושת דקירה חדה, כאבי ראש יכולים לגרום לאומללות. למרבה המזל, אתה לא צריך להושיט יד לבקבוק של תרופות ללא מרשם בכל פעם שאתה מרגיש כאב ראש מתקרב. במקום זאת, הנה 5 תרופות ביתיות טבעיות שעשויות לספק הקלה מסוימת:

1. שמנים אתריים: ארומתרפיה משמשת בדרך כלל כדי להקל על כאבי ראש. מריחת טיפה של שמן לבנדר, נענע חריפה או אקליפטוס על הרקות יכולה לעזור להפחית את חומרת כאבי הראש.

2. חומץ תפוחים: שתיית תערובת של כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים יכולה לעזור לשטוף רעלים מהמערכת שלכם, מה שיכול לעזור להפחית כאבי ראש.

3. עיסוי : אם כאב הראש שלך נובע ממתח שרירי, עיסוי יכול להיות דרך מצוינת להציע הקלה. הפעילו לחץ עדין על הרקות והקרקפת כדי להפחית את חומרת הכאב. תוכל גם לנצל את ההזדמנות ולחפש אחר עיסוי אירוטי

4. דחיסה קרה: דחיסה קרה יכולה לעזור להפחית נפיחות בכלי הדם, מה שיכול לעזור להקל על בחילות, מתח וכאב. עטיפת כמה קוביות קרח בבד או שמירה על חבילה קרה מוכנה יכולה לעזור להפחית במהירות את הכאב של כאב ראש מתקרב.

5. אקופרסורה: שימוש בלחץ חזק על נקודות מסוימות בגוף, כגון הרקות, יכול לעזור להקל על כאב עמום של כאבי ראש מתח. זה יכול לשמש גם כדי להפחית במהירות את חומרת המיגרנה.

תרופות ביתיות אלה יכולות להיות דרך מצוינת להפחית את הכאב של כאב ראש מבלי להשתמש ברפואה קונבנציונלית. עם זאת, אם כאבי הראש שלך הופכים כרוניים ומתישים, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך.