סיפורי סקס

5 הרגלים חשובים לפני השינה

כשהיום מגיע לסיומו, חשוב לסיים את הדברים עם כמה הרגלים טובים שישאירו אתכם רעננים ומלאי אנרגיה ליום המחרת. קיום טקס לפני השינה יכול להשפיע לטובה על הבריאות, מצב הרוח והרווחה שלכם. הנה 5 הרגלים שכדאי לעשות לפני השינה:

1. נתקו והניחו בצד את המכשירים שלכם: הפסקה מהאור הכחול של מסכי הטלפון, המחשב הנייד והטאבלט תעזור לכם להירגע ולהירגע לפני השינה. שלא לדבר על כך שיש הפסקה ממדיה חברתית יכול להיות מועיל לבריאות הנפש שלך.

2. קראו משהו מעורר השראה: התכרבלות עם ספר טוב היא דרך מושלמת לסיים את היום. מצא משהו שירומם את רוחך ויעלה חיוך על פניך. למי שלא נהנה לקרוא, מגזינים וספרי שמע הם גם אפשרויות נהדרות. 3. יומן לפני השינה

: כתיבת המחשבות והרגשות שלכם לפני השינה יכולה לעזור לנקות את הראש ולעזור לכם לסדר את הראש לקראת השינה. גם אם זה רק כמה משפטים, הזמן הזה עבור עצמך באמת יכול לעזור ליצור סביבה שלווה.

4. ודאו שהחדר שלכם נקי: חדר שינה מסודר ומסודר יכול לעזור לכם להירגע ולהירדם ביתר קלות. הניחו בצד חמש דקות לפני השינה כדי להתיישר ולוודא שהדברים נמצאים במקומם.

5. אכלו חטיף ערב: אכילה לפני השינה יכולה לתת לכם אנרגיה ולעזור לכם לישון טוב בלילה. חטיפים בריאים כמו פירות או יוגורט יכולים לעזור למלא אותך ולתת לך את החומרים המזינים שאתה צריך.

אם תעקבו אחר הטיפים הבאים לפני השינה, תהיו בטוחים שיהיה לכם לילה מרגיע ומרענן של מנוחה שישאיר אתכם מלאי אנרגיה ומוכנים לקחת על עצמכם את היום. וכמובן, לא הזכרנו את זה ברשימה – סקס טוב. זה הרי ברור שסקס זה דבר חשוב לפני השינה. ואם אין לך חברה, פשוט תזמין נערות ליווי במרכז. אם תזמין נערה בעשר, היא תהיה אצלך בעשר וחצי. לפני חצות כבר תוכ לישון.