סיפורי סקס

5 טיפים לטיפול במעיל החורף

 מעיל חורף הוא אביזר חורף חיוני ויכול להחזיק מעמד שנים רבות עם טיפול נכון. בין אם אתה חובב פארקה ארוך או חובב מעילי בומבר, הנה חמישה טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב ממעיל החורף שלך.

1. הכינו את הז'קט שלכם לאחסון – כשהעונה המושלגת מסתיימת, הגיע הזמן לאחסן את מעיל החורף שלכם. לפני שאתם תוחבים אותו, הקפידו לנקות אותו תחילה והסירו לכלוך, מלח או כתמים שאולי הצטברו במהלך החורף. אם המעיל ניתן לכביסה במכונה, זרקו אותו למכונת הכביסה מבפנים החוצה והשתמשו בחומר ניקוי עדין. תלו אותו באזור מאוורר היטב ואפשרו לו להתייבש באוויר. אם הפרווה נקייה יבשה בלבד, הביאו אותה לניקוי היבש לפני אחסונה.

2. אל תמלאו את הארון יתר על המידה – הדבר האחרון שאתם רוצים זה ציוד פגום בגלל אחסון לא נכון. ארון מעילים צפוף מדי עלול לגרום לז'קט שלך להימעך או להיות מוכתם עם הזמן. במקום זאת, תלו את מעילי החורף שלכם על קולב רחב שיכול להכיל את הז'קט מבלי לקבור את הכתפיים או הצווארון. אם יש לך מספר מעילים, אתה יכול לתלות אותם בנפרד או לעשות שימוש בשקיות בגדים.

3. התכוננו למקלחות – הדרך הטובה ביותר למנוע נזקי מים היא על ידי השקעה בז'קט עמיד בפני פגעי מזג האוויר. חפשו ז'קטים מבדים עמידים למים כמו ניילון, פוליאסטר וגור-טקס. טפלו בבד עם תרסיס איטום שיעזור לו לדחות מים, שלג ואלמנטים אחרים.

 4. תיקון קרעים או קרעים – למרבה הצער, לא כל מעילי החורף חסינים מפני קרעים וקרעים. אם מצאתם כאלה על מעיל החורף שלכם, אל תחכו עד שירד שלג כדי לתקן אותם. תפרו את הדמעות בהקדם האפשרי והשתמשו בטלאים לכל חור.

5. רעננו את הצווארון – צווארון מעיל החורף שלכם עלול להיות מוכתם או דהוי מרוב גיל ובלאי. כדי לשמור על מראה רענן, השתמשו במברשת זמש כדי להסיר לכלוך או לכלוך שהצטברו במהלך החורף.

מזג האוויר הקר יכול להיות מסובך, אך ביצוע חמשת הטיפים הבאים יבטיח כי מעיל החורף שלך נשאר במצב מעולה. עם טיפול ותחזוקה נאותים, מעיל החורף היקר שלכם יחזיק מעמד שנים רבות, כך שתוכלו ליהנות ממזג האוויר הקר מבלי להקריב את הסגנון.

ודרך אגב, בשביל ליהנות מחורף חם אתם צריכים הרבה יותר ממעיל. אפשר להתחמם עם נערות ליווי בצפון